چرا خانه هوشمند

خانه هوشمند

پروتکل

خانه هوشمند
چرا IHS

پروتکل به بیان ساده زبان ارتباط بین دستگاه ها میباشد . به دلیل تعریف پروتکل های مختلف مانند KNX , ZigBee ,… باعث شده اند چندین برند مختلف بایکدیگر هماهنگ کار کنند و مصرف کننده حق انتخاب از چندین برند مختلف را داشته باشد. در صورتی که یک برند تمامی موارد و جامعیت محصول را برای مصرف کننده ایجاد کند می توان از پروتکل ها صرف نظر کرد . این روزها استفاده از کلمه پروتکل در شرکت های هوشمند سازی بیشتر جنبه تجاری داشته و این مسئله برای مصرف کننده اهمیت زیادی ندارد. همانطور که زمانی برای خرید یک تلویزیون مراجعه میکنیم از فروشنده این سوال را نمی پرسیم که پروتکل ارتباطی بین ریموت کنترل و تلوزیون چیست یا پروتکل ریموت دزدگیر اتومبیل چیست .

مزیت برند IHS : پروتکل مورد استفاده در برند IHS پروتکل WIFI می باشد که زیر مجموعه تجهیزات IoT است که جدید ترین نسل سیستم هوشمند سازی ساختمان در دنیا است

خانه هوشمند

گارانتی، وارانتی و خدمات پس از فروش محصولات

خانه هوشمند
چرا IHS

این موضوع بسیار حائز اهمیت است، زیرا در هوشمند سازی ساختمان، تجهیزات و وسایلی درگیر هستند که به صورت مستقیم و به دفعات در طول روز و زندگی روزانه استفاده میکنیم که شامل روشنایی ، سرمایش و گرمایش ، سیسم امنیتی ، … می باشد . بنابراین ارائه خدمات و در دسترس بودن تجهیزات بسیار حائز اهمیت است و در صورت برزو مشکل باید این امکان وجود داشته باشد که در سریع ترین زمان ممکن مشکل حل شود و علاوه بر آن امکان استفاده از محصولات در پایه ای ترین شکل ممکن وجود داشته باشد.

مزیت برند IHS : کلیه محصولات سیستم هوشمند IHS دارای 4 سال گارانتی تعویض و 10 سال خدمات پس از فروش می باشد که با ارائه این خدمات مشتری از کیفیت محصولات اطمینان حاصل میکند. از طرفی چون تجهیزات ساخت ایران میباشد با وجود افزایش نرخ ارز و تحریم برای مشتری داخلی همیشه در دسترس خواهند بود

خانه هوشمند

تک پروسسور نبودن سیستم

خانه هوشمند
چرا IHS

در برخی از سسیستم ها پروسسور اصلی بصورت مرکزی است و در صورت ایراد پیدا کردن بایستی سیستم بصورت کامل خاموش گردد تا بتوان سیستم پروسسور اصلی را تعمیر یا تعویض کرد

مزیت برند IHS : تکنولوژی استفاده شده در کلیه محصولات، ARM می باشد که یکی از قدرتمند ترین میکروکنترلرهای جهان است .از طرفی هرکدام از ماژول ها و کلیدها خود یک پرسسور دارند و درصورتی که هرکدام از آنها یا حتی نمایشگر مرکزی دچار مشکل شود، اختلالی در سایر بخش ها ایجاد نمیشود و کاربر بصورت دستی کنترل کلیه موارد را می تواند به دست بگیرد.

خانه هوشمند

عدم نیاز به استفاده از تجهیزات خاص و بستر پیچیده

خانه هوشمند
چرا IHS

در برخی از سیستم ها حتما باید از قبل سیم کشی های خاص با کابلهای خانواده CAT یا KNX انجام شود اما در سری محصولات جدید سیستم هوشمند دیگر نیازی به کابل کشی خاصی وجود ندارد.

مزیت برند IHS : با توجه به استفاده از تکنولوژی نسل سوم سیستم های هوشمند و بستر بیسیم دیگر نیاز به سیم کشی یا قوطی گذاری خاصی نمی باشد و از طرفی این محصول علاوه بر نیاز های مصرف کننده داخلی منطبق بر متریالهای داخلی طراحی شده است .

خانه هوشمند

تعمیر و نگهداری آسان

خانه هوشمند
چرا IHS

مطمئناً هر سیستمی نیاز به تعمیر و نگهداری دارد، اما مشخصا سیستم هایی که نیاز به تابلو برق دارند ( سیستم های سیمی ) نیاز به تعمیر و نگهداری پیچیده تری دارند

مزیت برند IHS : با کاربرد تکنولوژی بیسیم در محصولات برند IHS و عدم نیاز به امکانات خاص مانند تجهیزات وارداتی ، کابل های خاص و … تعمیر و نگهداری سیستم های بیستم به مراتب راحت تر و کم هزینه تر برای مصرف کنندگان میباشد

خانه هوشمند

قیمت منصفانه

خانه هوشمند
چرا IHS

مسلماً قیمت یکی از پارامترهای تاثیر گذار در انتخاب هر محصولی می باشد. اما باید به این نکته توجه داشت که برخی از سیستم ها مانند سیستم های سیمی علاوه بر هزینه تجهیزات هوشمند ،باید هزینه بستر و کابل های خاص و اجرای آنرا نیز پرداخت کرد .

مزیت برند IHS :به علت اینکه کلیه محصولات ما در ایران تولید میشود مطمئناً کمترین قیمت نسبت به کیفیت را بین تمامی محصولات مشابه دارا می باشد و از این رو کلیه قراردادها به صورت ريالی منعقد میگردد و نوسان دلار کمترین تاثیر را در افزایش قیمت ها را دارد .

خانه هوشمند

محبوبیت برند

خانه هوشمند
چرا IHS

سابقه و قدمت برند یکی از پارمترهای تاثیر گذار در انتخاب تجهیزات هوشمند ساختمان می باشد .

مزیت برند IHS : هلدینگ نوآوران با سابقه ای بیش از یک دهه در ارائه خدمات هوشمند سازی و بیش از 1500 واحد مسکونی و 300 واحد اداری ، با قدرتمند ترین رزومه اجرایی در سراسر کشور را دارا می باشد .

خانه هوشمند

ارتقاء پذیری بعد از اجرا

خانه هوشمند
ارتقاء پذیری بعد از اجرا

مناسبترین سیستم از دید یک کاربر سیستمی است که بتوان حتی بعد از نصب و راه اندازی بعد از گذشت چند سال آنرا ارتقا داد که در سیستم های سیمی عموماً قابلیت ارتقا وجود نخواهد داشت .

مزیت برند IHS : این سیستم با بهره مندی از تکنولوژی IoT این امکان را برای کاربر فراهم میکند که درصورت نیاز بعد از نصب و راه اندازی یا به بازار آمدن محصولات جدید ، بسیار ساده و بی دردسر سیستم خود را ارتقا دهد.

خانه هوشمند

رابط کاربری ساده

خانه هوشمند
چرا IHS

رابط کاربری ساده یا به اصطلاح (user friendly) بودن ،موضوع بسیار مهمی در هوشمند سازی ساختمان است که باید به آن توجه داشت. در برخی از سیستم ها کاربر برای تغییر سناریو حتماً باید به شرکت مربوطه اطلاع دهد و برنامه نویسی مجدد انجام دهد( که شامل هزینه می باشد) و از طرفی کار با نرم افزار سناریو دهی و کنترل تجهیزات کاربردی اصلا ساده و راحت نیست .

مزیت برند IHS : یکی از بزرگترین نقاط قوت و عطف این سیستم علاوه بر زبان فارسی، سادگی استفاده از محصولات در کنار کاربردهای پیچیده میباشد. این محصولات نه تنها از نظر سخت افزار بلکه در نرم افزار نیز رقیب محصولات درجه یک اروپایی میباشند و محیط کاربری این سیستم بسیار راحت و مناسب مصرف کننده داخلی در هر سنی میباشد .

خانه هوشمند

عدم نیاز به سیم کشی و تابلو برق پیچیده

خانه هوشمند
چرا IHS

در برخی از سیستم های هوشمند، سیم کشی های خاص علاوه بر اینکه هزینه های زیادی را ب مصرف کننده متحمل میکند ، نیاز به نیروی مجری و نظارتهای خاصی را می طلبد و سیستم تاسیسات الکتریکال را از حالت معمولی به حالت خاص آن سیستم تبدیل میکند که این موضوع انحصار استفاده و نگهداری را برای مصرف کننده به وجود می آورد .در این سیستم ها نیاز به استفاده از تابلو برقهای بزرگ میباشد که جانمایی آنها در ساختمان یکی از معضلات اصلی این نوع هوشمند سازی است .

مزیت برند IHS : در سیستم های بیسیم به دلیل ماهیت این نوع تکنولوژی نه تنها نیاز به سیم کشی خاص نیست بلکه نیازی به استفاده از تابلو برق های پیچیده هم نیست و این مساله یک مزیت بزرگ به حساب می آید .