برآورد قیمت

برآورد قیمت

برآورد قیمت

برآورد قیمت سیستم ساختمان هوشمند یکی از موارد چالش برانگیز برای همه شرکت‌ها و مشتریان این سیستم‌ها است.
یکی از علل این موضوع نیز جدید بودن این سیستم‌ها می‌باشد.
بسیاری از اوقات عدم درک صحیح از نیاز و بودجه مشتری، باعث گمراهی او یا حتی عقد قرارداد در پاره‌ای از ابهام می‌گردد که نتیجه آن عدم رضایت مشتری خواهد بود.
ما در این مطلب قصد داریم ضمن بیان آپشن‌های خانه هوشمند IHS به‌صورت مختصر، با پرسش چند سوال ساده و کوتاه، به درک کاملی از نیاز شما رسیده و بهترین راه حل هوشمند سازی با بهینه‌ترین قیمت را ارائه دهیم.
البته پیش فاکتور ارائه شده به‌صورت پکیج کامل نیست و قیمت آپشن‌هایی که اعلام می‌کنید به‌صورت جداگانه با ریز قیمت برای شما ارسال خواهد شد.
این موضوع در تصمیم‌گیری خرید تجهیزات خانه هوشمند به شما کمک می‌کند.
این پیش فاکتور، شامل تعدادی تجهیزات روکار نظیر: کلیدها، ترموستات‌ها، ماژول‌ها و نمایشگرها، تجهیزات تابلویی مانند: ماژول ورودی و خروجی،کنترلرها، ماژول‌های امنیتی، تجهیزات شبکه و… و هزینه‌های جانبی همچون: هزینه نصب، راه اندازی و… خواهد بود.
نکته : حتما موارد ستاره دار را تکمیل کنید.

مشخصات درخواست کننده


نوع کاربری ساختمان خود را انتخاب نمایید:

فایل نقشه ساختمان:


نکتهدرصورت داشتن نقشه برآورد های دقیق تری انجام خواهد شد.
نکته : ترجیحاً نقشه تاسیسات الکتریال اما اگر در دسترس نبود نقشه معماری یا چیدمان ( بصورت فایل اتوکد یا عکس ) در صورتی هم که هیچکدام نداشتید ایرادی ندارد فقط به سوالات زیر کامل پاسخ دهید.

طریقه آشنایی با IHS: 

بعد از برآورد قیمت پیش فاکتور چطور بدست شما برسد ؟

 نکته : ارسال نسخه چاپی بصورت حضوری فقط در شهرستان های دارای نماینده این خدمت انجام میشود

 

کنترل هوشمند روشنایی

یکی از مهمترین قابلیت های خانه هوشمند، کنترل روشنایی هوشمند است. در خانه هوشمند IHS با تعویض کلید های سنتی تک پل ، دو پل و تبدیل به کلید های لمسی هوشمند علاوه بر اینکه ظاهر ساختمان بصورت کامل تغییر می‌کند. شما میتوانید به صورت هوشمند روشنایی ها را کنترل کنید در ضمن نیازی به تعویض سیم کشی یا قوطی خود ندارید و IHS به نحوی طراحی شده که با سیم کشی سنتی هماهنگ است و قابلیت های زیر را به شما می‌دهد:

کنترل از طریق زمان :

شما میتوانید سیستم روشنایی را به نحوی تنظیم کنید که مثلاً شب ها اتوماتیک یک سری روشنایی‌ها در راس یک ساعت خاص روشن یا خاموش شوند مثلاً ساعت 8 شب روشنایی‌های محوطه ، یا سالن روشن و ساعت 11 شب خاموش شوند.

کنترل از طریق نرم افزار موبایل :

توسط موبایل هر جا که باشید میتوانید هم روشنایی را کنترل و هم نظارت کنید
عدم نیاز به کلید تبدیل : در خانه هوشمند IHS دیگر مثل سیم کشی سنتی نیازی به کلید تبدیل بصورت مجزا نیست و میتوان یکی از پل ها فرض کلید سه را را به عنوان کلید تبدیل یا صلیبی استفاده کرد .

کنترل مجزا از طریق کلید و نمایشگر و سایر نرم افزارها :

یکی از نگرانی های استفاده کنندگان خانه هوشمند خرابی این تجهیزات به ظاهر پیچیده است اما این نگرانی در خانه هوشمند IHS وجود ندارد به این علت که استفاده کننده میتواند بصورت مجزا در صورتی که به نمایشگر یا موبایل دسترسی نداشته باشد از طریق لمس کلیدها اقدام به کنترل آنها کند البته به محض کنترل دستی تغییر وضعیت جدید کاربر میتواند از طریق مانیتور و نرم افزار را در کمتر از یک ثانیه ببینید و بلعکس.

کنترل از طریق سایر سناریو ها :

سناریو های مکانی ، آب و هوا و رخداد به شما کمک می‌کنند که کنترل روشنایی‌های خود را به راحت‌ترین روش‌های ممکن انجام دهید مثلا می‌تواند با لمس یک کلید در خروجی ساختمان سناریو خروج فعال کنید که یکی از نتایج این سناریو خاموش کردن کلیه روشنایی‌ها است یا مثلاً تنظیم کنید زمانی که از شعاع 5 کیلومتری منزل خارج شدید کلیه روشنایی به صورت اتوماتیک خاموش شوند یا بلعکس.

تجهیزات مورد نیاز :


 نکته : به هر سرخط یا هر پل از کلید ها میتواند چندین لامپ یا مصرف کننده متصل گردد.

نکته : برای کنترل روشنایی‌ها لزوماً نیازی نیست از کلید استفاده کنید با استفاده از ماژول‌های تابلویی می‌توان کنترل روشنایی را بدون داشتن کلید سنتی یا هوشمند توسط موبایل یا نمایشگر کنترل کرد البته باید سیم کشی شما این امکان را داشته باشد و در تابلو جای یک ماژول حداقل 20سانتی متری در 30 سانتی متری داشته باشد برای این موضوع کافیست جاهایی که نیاز به کلید ندارید فقط تعداد سرخط های را قید نمایید.

کنترل هوشمند سرمایش و گرمایش :

قابلیت پر اهمیت بعدی در ساختمان هوشمند کنترل تجهیزات سرمایش و گرمایش است بسته به نوع تجهیزات ، کنترل کننده این لوازم هم متغییر هستند برخی اوقات کافیست با تعویض کلید تجهیزات قابلیت هوشمند سازی را اضافه کرد مثل کلید کولر آبی یا ترموستات برای فن کوئل ها که با این تغییرات علاوه بر اینکه تجهیزات بصورت دستی قابلیت کنترل دارند قابلیت هوشمند هم به آن‌ها اضافه می‌شود مثلا کنترل دسته جمعی روشنایی‌ها و سرمایش و گرمایش در یک سناریو مثل سناریو خروج که به محض خروج کاربر از منزل کلیه این تجهیزات خاموش می‌شوند یا کنترل توسط موبایل از راه دور یا حتی کنترل توسط موقعیت مکانی که فرضاً نزدیک به خونه شدیم توی شعاع 5 کیلومتری اتوماتیک تجهیزات سرمایشی یا گرمایشی روشن شوند برای بعضی از تجهیزات هم مثل داکت اسپلیت‌ها یا اسپلیت‌ها هم میتونیم با استفاده از ماژول های کمبو سقفی یا دیواری از طریق فرمان شبیه سازی شده ریموت این تجهیزات کنترل کنیم.


کنترل پرده برقی :

برای کنترل کلیه پرده های کناررو و بالا رو کافیست که فقط ریل پردها عوض یک موتور کوچک کنار ریل نصب شود با این تغییرات کنترل توسط کلید پرده برقی بصورت دستی و کنترل توسط سناریو های مختلف زمانی ، مکانی ، آب و هوا و … امکان پذیر خواهد بود .

سیستم امنیتی


یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های خانه هوشمند سیستم اعلام سرقت است که کاربر می‌تواند در هر لحظه کنترل ساختمان خود را داشته باشد .


کاربرد دیگر ساختمان هوشمند در بخش امنیتی ، سیستم اعلام حریق با استفاده از دیتکتورهای دودی ، حرارتی و ترکیبی است .


شما توسط قطع کن هوشمند گاز می‌توانید در صورت اعلام حریق ، زمان مسافرت بصورت خودکار یا توسط تلفن همراه در هر زمان اقدام به قطع کردن شیر گاز واحد خود کنید.با استفاده از قفل های دیجیتال میتوانید از طریق ثبت اثر انگشت ، رمز ، کارت ، تگ وارد واحد شوید .


با استفاده از چشمی دیجیتال درب واحد علاوه بر اینکه شما میتوانید در زمان زنگ واحد تصویر شخص را بر روی نمایشگر چشمی داشته باشید  این قابلیت نیز به وجود میاورد که شما بتوانید با  فرد پشت درب از طریق تلفن همراه هر جای دنیا که باشید صحبت کنید و تصویر آن را داشته باشید .

کنترل سیستم صوتی و تصویری

یکی از جذابیت های خانه هوشمند بازی با نور و صدا و کنترل این تجهیزات است که بتوان در زمان ها ومناسبت های خاص ایام به یاد ماندی را رقم زد سیستم صوتی سناریو پذیر و قابل کنترل توسط نمایشگر با قابلیت ایجاد سناریو ها پارتی یکی دیگر از محصولات IHS است.

کنترل تجهیزات

با استفاده از ماژول های تابلویی IHS بسیاری از قابلیت های زیر برای شما در دسترس خواهد بود
نمایشگر :

نمایشگر یکی از مهمترین اجزا خانه هوشمند است که کنترل کلیه تجهیزات توسط این دستگاه انجام می‌شود در ضمن شما همیشه قادر خواهید بود به زبان فارسی سناریو های اختصاصی خود را با زبان بسیار ساده انجام دهید.