کلید پرده لمسی هوشمند

curtain switch

Share on telegram
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter

color

توضیحات محصول:

شرکت دانش بنیان IHS با بیش از 10 سال سابقه تولید و عرضه وسایل هوشمند از پیشتازان عرصه هوشمند سازی در کشور می باشد و علاوه بر تهران در بیش از 5 نقطه از کشور نمایندگی فعال دارد که در صفحه همکاران ما می توانید نمایندگی های ما را مشاهده کنید.

همچنین شما می توانید در صفحه همکاری با ما اطلاعات خود را ثبت کرده و پس از بررسی و در صورت احراز صلاحیت  به خانواده ما بپیوندید.

با بررسی کلید پرده لمسی هوشمند در خدمت شما هستیم.

کلید پرده لمسی هوشمند دارای جعبه کلید با استاندارد جهانی می باشد که نیازی به خراب کردن دیوار هتگام نصب تجهیزات نمی باشد و به سادگی جایگزین قاب کلید قدیمی می گردد.

کلید پرده لمسی هوشمند IHS در 6 رنگ سفید، سبز، صورتی، مشکی، آبی و خاکستری و در سه طرح دات، لاین و الماس تولید و به بازار عرضه شده است.

ارتباط به صورت وایرلس یعنی بدون نیاز به سیم کشی می باشد که دیگر از سیم کشی های تودرتو و پیچیده و تجهیزات عجیب و غریب خبری نیست.

نصب و راه اندازی کلیدها بسیار آسان است ولی در صورتی که شخص خود قادر به نصب کلیدها نباشد، نصاب های ما نصب کلید را انجام می دهند.

این کلید های لمسی هوشمند دارای صفحه کریستالی ضدخش و بسیار مقاوم می باشد و خیال کاربر را از جنس با کیفیت راحت می کند.

نکته ای که می توان در آخر به آن اشاره کرد این است که از کلید پرده هوشمند برای درب پارکینگ و شاترها هم می توان استفاده کرد.

کلید پرده هوشمند سه قسمت دارد : open-up و stop و close-down که در همه کلید های پرده قدیمی و جدید مشترک است.

کلید پرده لمسی هوشمند دارای led نشان دهنده وضعیت می باشد که شب هنگام نیز کاملا مشخص می باشد.

کلید پرده لمسی هوشمند قابلیت کنترل از طریق نمایشگر مرکزی، تلفن همراه و… را دارد.

این کلید قابلیت تنظیم پرده بصورت لمسی از روی کلید را دارد.

محصولات مرتبط